Girls Surf Too Vol.3

2019-07-30
Girls Surf Too Vol.3
20 lipca 2019, na plaży od strony morza, na wysokości kempingu Solar, Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu wraz z Femi Stories przeprowadziło kolejną edycję szkoleń "Girls Surf Too". Wydarzenie to stworzone jest z myślą o płci pięknej. Skierowane do dziewcząt i kobiet (w każdym wieku!), które dbają o swoje zdrowie i chcą spróbować lub doskonalić swoje umiejętności surferskie, ale też do kobiet pragnących tworzyć damską społeczność surferską."Girls Surf Too" to pakiet dwóch, półtoragodzinnych szkoleń surfingowych, prowadzonych przez wielokrotną Mistrzynię Polski w Surfingu Karolinę Wolińską oraz Monikę Kołaczkiewicz. Sesja poranna i popołudniowa, pyszny wege-lunch na plaży, strefa chill, zajęcia jogi, sesja foto i mnóstwo super zabawy. Były też giftpacki z niespodziankami od naszych patronów dla każdej uczestniczki oraz super nagrody, które można było wygrać w organizowanych konkursach.

Wykwalifikowane instruktorki z międzynarodowym certyfikatem ISA już od wielu lat pływające na Bałtyku i nie tylko z ogromną przyjemnością podzieliły się z uczestniczkami swoją wiedzą, doświadczeniami i przede wszystkim pasją do surfingu.

Taki dzień dla kobiet spędzony z BSSURF Girls Edition i Femi Stories był świetnym pretekstem, żeby wreszcie spędzić chwilę z myślą o sobie, gdy na co dzień w większości poświęcamy czas nauce, rodzinie czy pracy. Była to również znakomita okazja do spróbowania nowych ciekawych rzeczy i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

pixel