Landyachtz Dinghy Gdańsk

2019-10-15
Landyachtz Dinghy Gdańsk
Małe jest piękne, a przy tym może być piekielnie użyteczne. Popularna prawidłowość w nieco przedefiniowany sposób idealnie sprawdza się w przypadku shortboardów od Landyachtza. Dinghy to prawdziwy miejski potwór, który pod miłą dla oka aparycją skrywa wachlarz możliwości czekających na uwolnienie.

Lekki, kompaktowy i niesamowicie poręczny sprawdzi się wszędzie tam gdzie nie ma czasu ani miejsca na kompromisy. Dinghy pozwoli Ci przedefiniować miejskie arterię na swoją modłę, tak aby dojazd do domu, pracy był jeszcze bardziej efektywny.

Wycinaj nowe ścieżki w asfalcie, wytyczaj trasy prowadzące przez ciasne uliczki i aleje. Dzięki swojej uniwersalności i funkcjonalności Dinghy idealnie sprawdzi się
w momencie gdy nagle poczujesz ochotę na zastrzyk adrenaliny. Ze spokojnego środka transportu w mgnieniu oka przeistoczy się w maszynę do robienia tricków. Mnogość możliwości i nieskończony wachlarz opcji jakie proponuje ta deska zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego ridera.

Dostępna w szalenie dużej ilości barw i grafik, pozwoli wyrazić Ci się na nowo, stając się twoim nieodłącznym kompanem podczas miejskich wojaży. Nie pozwól aby nuda zawładnęła ulicami. Bierz swoją dinghy i na nowo zdefiniuj urbanistyczną rzeczywistość nadając jej kolorytu.  
Landyachtz dinghy zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół oraz jakość wykorzystanych materiałów. Deck wykonany z klonu kanadyjskiego zapewnia odpowiednią sztywność i wytrzymałość, która sprosta nawet najbardziej wymagającym miejskim warunkom. Wysokiej klasy osprzęt (traki bear, koła hawgs, łożyska spaceballs) pozwalają cieszyć się jazdą bez żadnych obaw gwarantując najwyższą wydajność.

Jeśli interesuje Cię ten model, to znajdziesz go w naszym sklepie internetowym (TUTAJ), oraz miedzy innymi w naszym sklepie w Gdańsku:


Longboardy.pl
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk


Inne deski marki Landyachtz znajdziesz w naszym sklepie internetowym (TUTAJ). 
Zachęcamy również do sprawdzenia innych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym, link tutaj.  
Możesz również zajrzeć do naszych sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, link do nich tutaj.  
Jeżeli po przeczytaniu masz jakieś pytania, to śmiało pisz na: kontakt@longboardy.pl lub dzwoń pod: 535 008 775.
pixel