Landyachtz Dinghy i Pixel Cruizers

2019-09-09
Landyachtz Dinghy i Pixel Cruizers
Jazda na longboardzie to czysta przyjemność, jednak w niektórych sytuacjach o wiele lepiej sprawdzą się deski o dużo mniejszym rozmiarze. Poprzez wybranie niewielkiej deski, zyskujemy możliwość przenoszenia jej w każdym momencie. Małe deski są lżejsze i bardziej poręczne, a przy tym wcale nie odbiegają poważnie swoimi właściwościami jezdnymi od dużych longboardów. Jednymi z najpopularniejszych desek tego typu są Dinghy od Landyachtza. W tym wpisie chcemy też zaprezentować pewną alternatywę dla nich, czyli propozycję od Pixel Skateboards – model Cruizer.

Landyachtz Dinghy to bardzo popularna linia modelowa niewielkich desek od jednej z najpopularniejszych marek na ogólnoświatowym rynku. Niewielki kształt połączony z kicktailem to dokładnie to co nadaje tej desce duszy! Zapomnij o małych plastikowych deseczkach! Kształt Dinghy sprawia, że deska sprawdza się świetnie na każdym terenie. Poczuj radość z jazdy na klasycznej desce typu single-kick opatrzonej niesamowitym, niepowtarzalnym designem. Wyposażone w koła Hawgs 63mm Fatty idealnie sprawdzają się w warunkach miejskich.

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem, które może być alternatywą dla Dinghy są Cruizery od Pixel Skateboards. Kompaktowy, bardzo lekki blat idealnie nadaje się do chwycenia w dowolnym momencie i przenoszenia, gdzie tylko zechcemy. Tym samym podróże tramwajem, autobusem czy pociągiem są dużo łatwiejsze niż z pełnowymiarowym longboardem. Cała gama wspaniałych grafik z motywem zwierzęcym pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Szerokie i dość duże koła Chubby Pops (63mm 80A) sprawią, że podróżowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Traki Raptor 150mm wprowadzają w to połączenie stabilność, ale i lepszą zwrotność niż w rozwiązaniu Landychtza.Którą z tych propozycji wybrać? To już zależy od indywidualnych preferencji. Pixele przez większe traki są bardziej zwrotne. Landyachtz jest delikatnie droższy. Całość koniec końców można sprowadzić do wyboru na podstawie grafiki, a jako że spektrum wyboru jest olbrzymie, to każdy na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie.

Jeśli szukasz małych desek, cuiserów, to więcej ich znajdziesz TUTAJ.
Jeżeli masz jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu z nami, pisząc na kontakt@longboardy.pl lub dzwoniąc pod 535 008 775.

pixel