Landyachtz Drop Cat Illuminacion

2019-08-08
Landyachtz Drop Cat Illuminacion
Landyachtz Drop Cat, to hit sprzedażowy tego sezonu. W mgnieniu oka zapasy tych desek w całej Europie zniknęły. I wcale nie jest to dziwne, bo to naprawdę doskonała deska do codziennej, przyjemnej jazdy. Konstrukcja przypominająca trochę twina w dropie z olbrzymim rockerem, wielkimi, miękkimi kołami. Idealnie sprawdza się w trakcie codziennej jazdy po mieście. Jeśli zastanawiasz się, czy można jeszcze ją gdzieś kupić, to już spieszymy z odpowiedzią. Tak. Landyachtz Drop Cat w obu rozmiarach (33 i 38) znów jest dostępny w naszym sklepie internetowym (TUTAJ) oraz bezpośrednio w sklepie stacjonarnym w Gdańsku.Longboardy.pl
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk

           
Landyachtz Drop Cat to nieoczywisty, ponadprzeciętny longboard do freeridingu, pierwszych slidów, carvingu, a nawet do zjazdów. Rozmiary i kształt Drop Catów sprawiają, że są to idealne deski do pokonywania ciasnych zakrętów i wąskich ścieżek. Zastosowany concave i potężny rocker powodują, że deska jest bardzo komfortowa i niezwykle łatwa do kontrolowania w trakcie robienia slidów. Deska dzięki swojej budowie oferuje tez niezwykłą stabilność podczas szybkiej jazdy. Jest wystarczająco sztywna by kontrolować ją jadąc szybko i na tyle sprężysta, że wspaniale zachowuje się przy carvingu.
           

Illuminacion zostały wydane w dwóch rozmiarach 33” i 38”. Dzięki temu możemy wybrać opcję, która bardziej nam odpowiada. 33” jest bardzo kompaktowa, lekka i poręczna – jest też najmniejszym twinem w dropie produkowanym przez Landyachtz. Poza samymi wymiarami różnią się też grafikami. Obie wyszły spod ręki Bene Rohlmanna. Mocno nawiązują do sztuki meksykańskiej i korzeni azteckich. Obie przyciągają wzrok innych osób i wyróżniają się spośród wszystkich innych desek.
           

Landyachtz Drop Cat najczęściej pojawia się w konfiguracji z truckami 180mm Bear Grizzly, które są jednymi z najlepszych trucków RKP dostępnych na rynku. Znajdują swoje zastosowanie praktyczne w każdej formie jazdy. Na trucki założone są przeważnie koła Hawgs Plow Kings 72mm 78A – kolejna nowość od Landyachtz na ten sezon. Wielkie, mięsiste, miękkie koła, które bardzo dobrze wybierają nierówności i pozwalają na naprawdę płynne przemieszczanie się.Inne deski marki Landyachtz znajdziesz w naszym sklepie internetowym (TUTAJ). 

Zachęcamy również do sprawdzenia innych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym, link tutaj.  

Możesz również zajrzeć do naszych sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, link do nich tutaj.  

Jeżeli po przeczytaniu masz jakieś pytania, to śmiało pisz na: kontakt@longboardy.pl lub dzwoń pod: 535 008 775.
pixel