Landyachtz Rally Cat - Co sprawiło, że stał się niekwestionowanym liderem longboardów?

2020-01-29
W tym sezonie nie lada gratka spotkała fanów Rally Cat od lanyachtza – a wiemy, że jest Was sporo.
Ponieważ pierwotna wersja Rally Cat cieszyła się tak oszałamiającym sukcesem Kanadyjczycy postanowili iść za ciosem i poszerzyli ofertę tego modelu o aż dwie dodatkowe grafiki.

Landyachtz Rally Cat Paradise Landyachtz Rally Cat Metal


Jeśli nie mieliście wcześniej styczności z Rally Cat to to czym ten model najbardziej wyróżnia się z tłumu to duży rocker i mocno zarysowane flary dzięki czemu każdy trick dostaje porządnego POPa. Sam deck jest nieco mniejszy od standardowego longboarda – jego długość to nieco poniżej 90cm, oraz 25cm szerokości. Takie wymiary sprawiają, że deska jest wystarczająco duża aby jazda na niej była czystą przyjemnością, a na tyle niewielka by poradzić sobie z każdym, nawet najbardziej ostrym zakrętem. Przypominający deskorolkę kształt wpływa również na wykonywanie tricków co na Rally Cat przychodzi bardzo łatwo!

Landyachtz Rally Cat ParadiseLandyachtz Rally Cat Paradise

Do zestawu idealnie pasują streetowe traki Polar Bear 155mm oraz koła Easy hawgs – wystarczająco miękkie aby poradzić sobie z nierównościami chodnika, nie ograniczają nas przy tym podczas wykonywania tricków.

Landyachtz Rally Cat Metal Landyachtz Rally Cat Metal

Jeśli interesują Cię modele zaprezentowane na zdjęciu, to znajdziesz go w naszym sklepie internetowym (TUTAJ), oraz miedzy innymi w naszym sklepie w Gdańsku:

Longboardy.pl
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk


Zachęcamy również do sprawdzenia innych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym, link tutaj.  
Możesz również zajrzeć do naszych sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, link do nich tutaj.  

Jeżeli po przeczytaniu masz jakieś pytania, to śmiało pisz na: kontakt@longboardy.pl lub dzwoń pod: 535 008 775.


pixel