Landyachtz Rally Cat Gdańsk

2019-08-13
Landyachtz Rally Cat Gdańsk
Jedna z najbardziej zakręconych desek od Landyachtz, która powstała jako odpowiedź na ciągle zmieniające się środowisko miejskie. Niekiedy krótka przejażdżka potrafi zamieniać się w długą wyprawę, popołudniowa sesja zamienia się w nocną, gdzie puste ulice stają się nagle zatłoczone. Rally Cat pozwala na wyciśnięcie z takich momentów wszystkiego co w nich najlepsze.
Niesamowity rocker pozwala stać blisko ziemi, dając większą stabilność i łatwość w prowadzeniu. Rozszerzone nadkola pozwalają na większe koła, a delikatny kicktail daje możliwość łatwego wymijania nagłych przeszkód na drodze, a także na robienie przeróżnych trików. Trucki Polar Bear 155 pozwalają na bardzo przyjemne manewrowanie.
Rally Cat jest niezwykle uniwersalną deską, która oferuje naprawdę wiele. Jej uniwersalność zastosowania sprawia, że może stać się Twoją jedyną deską. Kompaktowe wymiary dają możliwość przenoszenia jej w każdym dowolnym momencie bez większego obciążania siebie. Rocker który dodaje stabilności, w połączeniu z pofalowanym deckiem trzyma jeszcze lepiej stopy w trakcie slajdów czy zjazdów. Nie ma drugiej tak uniwersalnej deski jak Rally Cat.
Specyfikacja:  
Długość: 87,6cm
Szerokość: 24,8cm
Whellbase: 48,3cm
Deck: klon kanadyjski
Concave: głęboki
Profil: ultra rocker
Trucki: Polar Bear 155 Tall
Łożyska: bear spaceballsJeśli interesuje Cię ten model, to znajdziesz go w naszym sklepie internetowym (TUTAJ), oraz miedzy innymi w naszym sklepie w Gdańsku:

Longboardy.pl
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk


Inne deski marki Landyachtz znajdziesz w naszym sklepie internetowym (TUTAJ). 
Zachęcamy również do sprawdzenia innych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym, link tutaj.  
Możesz również zajrzeć do naszych sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, link do nich tutaj.  
Jeżeli po przeczytaniu masz jakieś pytania, to śmiało pisz na: kontakt@longboardy.pl lub dzwoń pod: 535 008 775.


pixel