Loaded Dervish Sama

2019-03-20
Loaded Dervish Sama
Świetna propozycja zarówno dla początkujących jak i bardziej wymagających rider'ów. Nisko zawieszona, stworzona do przemieszczana się po mieście, Dervish Sama dzięki swojej uniwersalności zadowoli każdego amatora freestyle, dancingu, carvingu czy pumpingu.
Wygięty profil i delikatny concave czynią deck responsywnym i bardzo komfortowym, idealnym do jazdy nastawionej na carving.
Bambus w połączeniu z włóknem szklanym zapewnia wysoką wytrzymałość i lekkość, oraz gwarantuję przyjemny flex.

Jeżeli interesuje Cię Loaded Dervish Sama, to możesz go kupić w sklepie internetowym (TUTAJ) lub przychodząc do któregoś ze sklepów stacjonarnych, których listę znajdziesz TUTAJ.


Funkcjonalnośćkonstrukcja drop thru dla większej stabilności i łatwiejszego pushu. Duże wycięcia pozwalają na pokonywanie ciasnych zakrętów bez ryzyka powstania wheelbite. Podwójny kicktail pozwala na wykonywanie zaawansowanych tricków i pomaga podczas przemieszczania się w miejskiej dżungli
Komfort: camber i delikatny concave sprawiają, że deck jest wrażliwy na nasze polecenia i nadzwyczaj komfortowy podczas carvingu
Elastyczność: konstrukcja na bazie bambusa i włókna szklanego oferuję elastyczny i energetyczny flex stworzony do carvingu i pumpu. Dostępna w trzech twardościach, co pozwala na idealne spersonalizowanie deski pod własne preferencje. Niższy flex rekomendowany dla cięższych użytkowników, wyższy dla lżejszych osób albo dla tych którzy szukają bardziej elastycznej deski.
Flex 1 rekomendowany dla osób o wadzę 75-122kg+
Flex 2 rekomendowany dla osób o wadze 45-84kg.

Flex 3 rekomendowany dla osób o wadze 35-68kg.
Specyfikacja:
Długość 109cm
Szerokość 22,9cm
Wheelbase 80cm
Waga (deck) 1,4kgpixel