Najlepsze połączenie longboarda i deskorolki – Landyachtz ATV!

2020-01-28

Najlepsze połączenie longboarda i deskorolki – Landyachtz ATV!

 

Wraz z nadejściem sezonu spodziewać się możemy nowych szat graficznych ATV od Landychatz.

Czyli nieco większych i nieco bardziej "deskorolkowych" dinghy. W porównaniu do nich ATV jest dłuższe, odrobinę szersze oraz, co najbardziej rzuca się w oczy – uzbrojone w podniesiony zarówno nose jak i kick.

Landyachtz ATV Ditch Life Coast Landyachtz ATV Ditch Life Fox Landyachtz ATV Perfecto Bang Bang

 

Taki zabieg znacznie zwiększa nam wachlarz tricków jakie można skleić na tej desce. Koła chubby hawgs (60mm)– minimalnie mniejsze od zastosowanych w dinghy fatties (63mm) pozostają miękkie – deska nie traci dzięki temu swoich walorów transportowych, ale przez zmniejszenie rozmiaru koła znacznie lepiej nadają się do wykonywania wszelkiej maści sztuczek. Również zastosowane w tym modelu traki bardziej przypominają te z klasycznych deskorolek niż longboardów. Dzięki temu nasza deska pozostaje skrętna i bardzo zwinna.

 
Landyachtz ATV Ditch Life CoastLandyachtz ATV Ditch Life CoastLandyachtz ATV Perfecto Bang Bang Landyachtz ATV Perfecto Bang Bang

Reasumując model ATV, tak jak dinghy, umieścić można gdzieś pomiędzy deskorolką a longboardem, tym razem jednak skłaniając się odrobinę bardziej w kierunku tej pierwszej. Świetna pozycja dla osób uwielbiających sklejać triki, ale nie chcących całkiem rezygnować z deski do przemieszczania.

Jeśli interesują Cię modele zaprezentowane na zdjęciu, to znajdziesz go w naszym sklepie internetowym (TUTAJ), oraz miedzy innymi w naszym sklepie w Gdańsku:

Longboardy.pl
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk


Zachęcamy również do sprawdzenia innych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym, link tutaj.  
Możesz również zajrzeć do naszych sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, link do nich tutaj.  

Jeżeli po przeczytaniu masz jakieś pytania, to śmiało pisz na: kontakt@longboardy.pl lub dzwoń pod: 535 008 775.


 

 

pixel