Najlepszy cruiser? Najlepsza deska na miasto!

2020-01-14
Najlepszy cruiser? Najlepsza deska na miasto!
Od momentu premiery nowa linia Pixel Cruiser podbiła niejedno serce – osobom które nie miału jeszcze możliwości się z nimi zapoznać postaramy się w paru słowach przybliżyć co sprawia, że te niepozorne z wyglądu deseczki są zdecydowanie warte zainteresowania.Nowe cruisery firmy Pixel łączą ze sobą zalety deskorolki i longboarda – są to deski na których bez problemu możemy poruszać się po mieście, czy np. Dojeżdżać do szkoły, a przy tym nie rezygnujemy z niewielkiego, poręcznego rozmiaru czy funkcjonalności deskorolki. Bez problemu zmieścimy deskę pod biurkiem lub wniesiemy ją np do sklepu lub komunikacji miejskiej.Kształtem pixel cruiser przypomina nieco klasyczny skateboard, z tą różnicą, że jest od niej nieco większa oraz kierunkowa – posiada jeden bardzo wyraźnie zaznaczony kicktail, który umożliwia nam łatwiejsze pokonywanie przeszkód, zmniejszania promienia skrętu czy nawet wykonywania tricków.Warto zwrócić uwagę na zastosowane w zestawie koła Chubby Pops – znacznie większe i miększe od tych jakie przeważnie spotkamy w klasycznych deskorolkach, dzięki temu przemieszczanie się nie staje się udręka jak tylko zjedziemy z idealnie gładkiego asfaltu na np. Obecną w mieście kostkę brukową – tutaj koła naprawdę robią wielką różnicę a sama jazda jest o wiele płynniejsza i przyjemniejsza.


Całokształtu dopełnia nam ciekawa, wyróżniająca się z tłumu, minimalistyczna grafika nawiązująca do natury – w ofercie znajdziemy np tukana, żabę czy łasice.
Pixel cruiser to rozwiązanie idealne dla osób które chcą połączyć wygodę jazdy po mieście przy jednoczesnym zachowaniu poręcznych gabarytów deskorolki, lekkiej konstrukcji oraz bardzo funkcjonalnego kicktaila.


Jeśli interesują Cię modele zaprezentowane na zdjęciu, to znajdziesz go w naszym sklepie internetowym (TUTAJ), oraz miedzy innymi w naszym sklepie w Gdańsku:

Longboardy.pl
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk


Zachęcamy również do sprawdzenia innych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym, link tutaj.  
Możesz również zajrzeć do naszych sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, link do nich tutaj.  

Jeżeli po przeczytaniu masz jakieś pytania, to śmiało pisz na: kontakt@longboardy.pl lub dzwoń pod: 535 008 775.pixel