Orangatang Knuckles

2019-04-05
Orangatang Knuckles
Stworzone do szybkich zwrotów i płynnego przechodzenia od krawędzi do krawędzi. Orangatan Knuckles, to wspaniałe, energetyzujące bushingi idealnie nadające się do carvingu, dancingu i freestyle’u. Zestaw zawiera dwie beczki, dwa stożki, dwa szerokie washery i dwa wąskie washery.

Te jak i więcej bushingów znajdziesz w naszym sklepie internetowym - link TUTAJ.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w całej Polsce - pełną listę znajdziesz TUTAJ.SPECYFIKACJA  
Średnica: 0,64” (16,3mm)
Wysokość: 0,59” (15mm) barrel + 0,075” (1,91mm) insert = 0,665” (16,9mm) łącznie
Formuła: Randy Thane
Durometr: soft (pomarańczowe, 87a), medium (fioletowe, 90a)  


ELASTYCZNY DESIGN
– dwa unikalne kształty dla wysokiej płynności wykonywania skrętów. Wielkość dostosowana idealne by zapewnić kompatybilność z większością trucków. Wewnętrzna średnica jest wykonana z taką precyzją, aby przyjemnie otulać kingpin. Beczki ma ją taki malutki „próg”, aby uzupełniać lukę między kingpinem a otworem w hangerze, redukując tym samym swawolne ruchy i nadając dodatkowej precyzji. Gumdrop to gładka i subtelna mieszanka beczki i bardziej tradycyjnego kształtu stożka, poprawiając tym samym zwinność. Zaokrąglona krawędź pozwala na ultra-płynne rozpoczynanie skręcania i poprawia wieź z washerami.

WYSOKA DOSTRAJALNOŚĆ – W standardowej konfiguracji barrel jest umieszczony na spodzie, a gumdrop na górze (tak jak w tradycyjnym połaczeniu beczki ze stożkiem). Możesz również użyć podwójną beczkę lub podwójny gumdrop. Wymiana oryginalnych kubełkowych washerów na płaskie pozwoli na mniej restrykcyjne, wysoce liniowe tempo zwrotu.

RANDY THANE - Knuckles są odlewane na podstawie niezwykłej formuły Randy Thane, idealnej do dynamicznego, energetycznego toczenia.

KNUCKLES VS. NIPPLES – zarówno Knuckles jak i Nipples używają tej samej uretanowej formuły Randy, tak oba te rodzaje bushingów oferują odmienną charakterystykę.
Nipples są świetnym wyborem dla riderów chcących wycisnąć maksimum z pumpingu i carvingu, całkiem dobrze wspierają skręcanie i redukują wheelbite. Szerokie (1” średnicy) podwójne barrele oferują dobrze ustawiony punkt centralny z bardzo wysoką odpornością na zwrot, który zwiększa się stopniowo wraz z kątem pochylenia,
Knuckles, z kolei, idealnie będą pasowały osobom chcącym szybko przechodzić od jednej krawędzi do drugiej lub zainteresowanych bardziej carvingiem. Węższa średnica (0,95”) i kombinacja kształtów dostarcza stabilnej bazy (beczki) i większej swobody w zakręcaniu (przez gumdrop). W rezultacie otrzymujemy możliwość łatwego i szybkiego wykonywania manewrów z mniejszym oporem i świetnym kątem pochylenia. Dodatkowo Knuckles są kompatybilne z większością trucków longboardowych (włączając w to Paris, Bear, Randal, Carver, Gullwing, Tracker, Caliber, Atlas, Bolzen, Aera, Rogue, PNL, Ronin, itp.).Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące longboardów, to śmiało pisz na: kontakt@longboardy.pl lub dzwoń pod: 535 008 775
pixel