Santafe – najlepsza deska na początek

2019-09-16
Santafe – najlepsza deska na początek
Santafe to marka ciesząca się olbrzymią popularnością na polskim rynku. Są to longboardy idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tym sportem. Oferują naprawdę przyjemne doświadczenia związane z nauką jazdy, a przy okazji nie nadszarpną zanadto portfela. Najpopularniejszymi modelami od Santafe są Twin i City Cruiser. Deski z dokładnie taką samą grafiką, jednak wyraźnie różniące się od siebie kształtem. Pierwsza – jak sama nazwa wskazuje - to twin, czyli deska symetryczna. Druga – City Cruiser – to deska kierunkowa.

Obie wyżej wymienione propozycje od Santafe, czyli TwinCity Cruiser to longboardy zamontowane w topie, co sprawia, że są niezwykle skrętne. Jedna jak i druga deska, oferują bardzo wysoki komfort jazdy, który poprawiają dodatkowo duże, miękkie koła (70mm 80a). Obie deski od Santafe to idealne propozycje dla osób rozpoczynających swoją przygodę z longboardami, których głównym zamiarem jest przemieszczanie się po mieście, choć i osoby bardziej doświadczone cały czas będą zadowolone.


Spośród całej palety desek longboardowych na początek, Santafe to jeden z najlepszych wyborów. Deski bardzo przystępne cenowo, a oferujące cechy znacznie droższych propozycji. Santafe to też o wiele lepsza propozycja niż którakolwiek z desek marketowych. Klasyczne grafiki nadają im dodatkowego charakteru. To idealne propozycje dla osób szukających longboardu do około 300zł. O wartości tych modeli świadczy ich popularność na rynku, która jest naprawdę duża.Jeśli interesuje Cię Santafe Twin, to znajdziesz go TUTAJ.
Jeśli interesuje Cię Santafe Cit Cruiser, to znajdziesz go TUTAJ.
Zachęcamy również do sprawdzenia innych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym, link tutaj.  

Możesz również zajrzeć do naszych sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, link do nich tutaj.  

Jeżeli po przeczytaniu masz jakieś pytania, to śmiało pisz na: kontakt@longboardy.pl lub dzwoń pod: 535 008 775.

pixel