Wielka dostawa Landyachtz – nowa kolekcja

2019-04-01
Wielka dostawa Landyachtz – nowa kolekcja
Powoli zaczynamy sezon 2019, więc należałoby zadbać o swój sprzęt, a może nawet zaopatrzyć się w nowy. Wybierając nowy koniecznie warto spojrzeć w stronę jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek longboardowych na świecie, wywodzącej się z Kanady, czyli Landyachtz. W ofercie naszych sklepów każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz w sklepach zlokalizowanych w całej Polsce.

Listę naszych sklepów z dokładnymi adresami znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą desek marki Landyachtz dostępnych u nas, link TUTAJ.Nowość w tegorocznym lineupie. Ripper łączy w sobie zdrową dawkę rockera, kicktaila, szerokich trucków TKP i odpowiednią ilość flexu, aby stać się jednym z najciekawszych cruiserów, jakie kiedykolwiek zostały wyprodukowane przez Landyachtz. Może to być najbardziej wyróżniająca się deska w twojej kolekcji.  


Bardziej kompaktowy towarzysz Rippera, Super Chief, rezygnuje z kicktaila stawiając w zamian na flattail, ściślejszy deck i węższe trucki, dzięki czemu możesz kręcić kółka wokół wszystkich swoich przyjaciół.  


Lekka, sztywna i doskonale skrętna. The Drop Hammer to świetny setup dla każdego chcącego podkręcić swój dojazd do pracy, szkoły, zjazdów ze średnich górek czy zwykłego wypadu ze znajomymi. Montowana w dropie, symetryczna i napakowana niesamowitością!  
The Drop Carve to tona technologii wpakowana w rewelacyjną, funkcjonalną deskę! System montowania traków drop through połączony z podniesionym lekko nose''m i kicktailem sprawiają, że deska świetnie radzi sobie z każdym terenem. Decha jest bardzo stabilna nie umniejszając przy tym jej skrętności. Symetryczna, zwinna i dostępna w dwóch rozmiarach, aby doskonale wpasować się w Twój styl!  
Sprawdzona klonowa konstrukcja, bardzo niskie zawieszenie zwieńczone rockerem czyli wszystko co najlepsze upakowane w jednej desce. Ciesząca oko grafika ręki Bene Rohlmanna nie pozwoli przejść obok tego modelu obojętnie. Bardzo komfortowa, idealne do przemierzania miejskiej dżungli. Świetny wybór, jeśli szukasz deski do codziennego przemieszczania się.  
Wyrąb sobie drogę do pracy lub szkoły z Landyachtz Battle Axe! Wycięcia na koła połączone z pełnym rockerem i trakami drop-through współgrają ze sobą dając Ci obniżoną platformę eliminując wheelbite i zwiększając stabilność.  

Stratus wykorzystuje unikalną konstrukcję z klonu, bambusa i żywicy epoksydowej, aby zapewnić sprężystą, zaskakująco lekką, mocną i potrafiącą przetrwać naprawdę wiele dechę. Symetryczny kształt i gładkie kontury to tylko kilka cech, które pomogą Ci wzbić się na szczyt longboard dancingu - nawet jeśli masz dwie lewe stopy  


Niezależnie czy zamierzasz poskromić pobliskie pagórki czy zwyczajnie wybrać się na przejażdżkę do sklepu, Switchblade będzie idealnym wyborem! Długi wheelbase w połaczeniu z obniżoną platformą zaspokoi każdego amatora freeride'u.  Ta deska jest stworzona, aby dostarczać niezapomnianych emocji podczas wykonywania pierwszych zjazdów. Sprowadzi Cię na dół w kontrolowany i przede wszystkim bezpieczny sposób!  


Kiedy większość ludzi myśli o Landyachtz, myślą o Evo. Zaprojektowany przez współzałożyciela Landyachtza i byłego mistrza świata DH Toma Edstranda. Koncepcją od samego początku była stabilność i kontrola przy dużej prędkości. Mimo tego, że Evo to deska do szybkich, downhillowych zjazdów, jest również łatwa do nauki jazdy na longboardzie i świetna do pushu. Evo odnotowało kilka drobnych zmian na przestrzeni lat, ale nie tak dramatycznych jak w tym roku, kiedy skurczyli platformę o 10%, dzięki czemu powstało Evo 36. Wciąż 9 warstw klonu kanadyjskiego, a mniejszy kształt czyni Evo 36 lżejszą i bardziej zwinną. Świetna grafika na tej desce jest dziełem niesamowitego Grega Nichollsa.  


Poczuj się w górach, jak we własnym domu! Konstrukcja Gamblera została podporządkowana jednemu celowi, ujarzmieniu każdego asfaltowego wzniesienia. Krótki wheelbase oraz idealnie zestrojone podzespoły uczynią z Ciebie prawdziwego króla zjazdów.  


Osteon observer to prawdziwa bestia! Deck skonstruowany tak, abyś nigdy nie stracił kontroli, pewnie trzymając stopy w miejscu. Głęboki concave, kompaktowy kształt i specjalna konstrukcja delikatnie obniżająca deck sprawiają, że ten model kocha ciasne zakręty i agresywną jazdę. Tona technologii zwieńczona piękną grafiką dzieła Marka Maggiori.  


Nieokiełznany, burzliwy design stworzony, aby zmieniać miejskie środowisko! Czasami krótkie przejażdżki zmieniają się w długie trasy, popołudniowe sesje przeistaczają w całonocne, a puste ulice w mgnieniu oka mogą ewoluować w zatłoczone i ciasne. W jakiejkolwiek sytuacji się nie znajdziesz Rally cat wyposażony w rocker zagwarantuję Ci konieczną stabilność i przede wszystkim niczym niezakłóconą radość z jazdy. Skrętne truck i funkcjonalny kicktail czynią z tej deski niezawodnego kompana w każdej miejskiej sytuacji. Czysta przyjemność, czerpana garściami podczas jazdy, to kwintesencja tej deski!

   


Kolejna wariacja modelu ATV. Grey tiger świetnie poradzi sobie zarówno w skatepark'u jak i podczas zwyczajnego miejskiego cruisingu. Poręczna, uniwersalna, niezwykle wygodna i lekka konstrukcja sprawia, że nie będziesz chciał się z nią rozstać!Więcej na temat całego lineupu możesz zobaczyć tutaj:
pixel