Blog

Najlepszy cruiser? Najlepsza deska na miasto!

Najlepszy cruiser? Najlepsza deska na miasto!Od momentu premiery nowa linia Pixel Cruiser podbiła niejedno serce – osobom które nie miału jeszcze możliwości się z nimi zapoznać postaramy się w paru słowach przybliżyć co sprawia, że te niepozorne z wyglądu deseczki są zdecydowanie warte zainteresowania.
Przeczytaj więcej

Trickboard Gdańsk. Gdzie kupić balance board w Trójmieście?

Trickboard Gdańsk. Gdzie kupić balance board w Trójmieście?Praca nad balansem ciała jest jednym z ważniejszych elementów nad którymi należy pracować w trakcie uprawiania jakiegokolwiek sportu – zwłaszcza zawodowo. Ćwicząc równowagę na sprzęcie jak balance board, rozwijamy również siłę wielu mięśni, poprawiamy elastyczność ciała, gibkość oraz wpływamy w znaczącym stopniu na poprawę naszej postawy. Pierwsze spotkanie z trickbordem dla osób, które nie uprawiają żadnego sportu może być dość skomplikowane.
Przeczytaj więcej

Jakie koła do longboarda wybrać?

Jakie koła do longboarda wybrać? Koła jako jedyna część longboardowego zestawu bezpośrednio dotyka jeżdżonej powierzchni co czyni ją niezwykle newralgiczną i ważną. Odpowiadają za trakcję i przyczepność, co relatywnie wpływa na bezpieczeństwo, pewność oraz komfort jazdy. Biorąc powyższe pod uwagę nietrudno docenić ważność tego elementu oraz jak kluczowy jest jego odpowiedni dobór. 
Przeczytaj więcej

Skateshop Gdańsk (Trójmiasto)

Skateshop Gdańsk (Trójmiasto)Kultura skate’owa na dobre zagościła w Polsce i nie ma się czemu dziwić, bo to grupy ludzi, które czerpią radość z aktywnego spędzania czasu. Stąd też ogromna popularność na całym świecie. Nie ma tu miejsca na jakieś rozdmuchane ideologie – chodzi przede wszystkim o zajawkę i miłe spędzanie czasu wspólnie. Nieodłącznymi elementami są tutaj deski, rolki, hulajnogi i rowery. Osoby na nich jeżdżące bezustannie starają się pracować nad nowymi trikami oraz doskonaleniem tych już opanowanych.
Przeczytaj więcej

Landyachtz Dinghy Gdańsk

Landyachtz Dinghy GdańskMałe jest piękne, a przy tym może być piekielnie użyteczne. Popularna prawidłowość w nieco przedefiniowany sposób idealnie sprawdza się w przypadku shortboardów od Landyachtza. Dinghy to prawdziwy miejski potwór, który pod miłą dla oka aparycją skrywa wachlarz możliwości czekających na uwolnienie. 
Przeczytaj więcej
pixel