Blog

Loaded Dervish Sama Gdańsk

Loaded Dervish Sama GdańskDervish Sama to longboard, który został zaprojektowany z myślą o carvingu i pumpingu. Jest to deska, która idealnie nadaje się na początek, ale i dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Dervish Sama jest bardzo nisko osadzona, dzięki czemu wspaniale sprawdza się w przypadku cruisowania po mieście. Deski marki Loaded wyróżniają się niezwykle wysoką jakością i starannością wykonania, a przy okazji szeroką uniwersalnością – idealnie sprawdzają się praktycznie w każdym stylu jazdy.
Przeczytaj więcej

Santafe – najlepsza deska na początek

Santafe – najlepsza deska na początekSantafe to marka ciesząca się olbrzymią popularnością na polskim rynku. Są to longboardy idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tym sportem. Oferują naprawdę przyjemne doświadczenia związane z nauką jazdy, a przy okazji nie nadszarpną zanadto portfela. Najpopularniejszymi modelami od Santafe są Twin i City Cruiser. Deski z dokładnie taką samą grafiką, jednak wyraźnie różniące się od siebie kształtem. Pierwsza – jak sama nazwa wskazuje - to twin, czyli deska symetryczna. Druga – City Cruiser – to deska kierunkowa.
Przeczytaj więcej

Landyachtz Dinghy i Pixel Cruizers

Landyachtz Dinghy i Pixel CruizersJazda na longboardzie to czysta przyjemność, jednak w niektórych sytuacjach o wiele lepiej sprawdzą się deski o dużo mniejszym rozmiarze. Poprzez wybranie niewielkiej deski, zyskujemy możliwość przenoszenia jej w każdym momencie. Małe deski są lżejsze i bardziej poręczne, a przy tym wcale nie odbiegają poważnie swoimi właściwościami jezdnymi od dużych longboardów. Jednymi z najpopularniejszych desek tego typu są Dinghy od Landyachtza. W tym wpisie chcemy też zaprezentować pewną alternatywę dla nich, czyli propozycję od Pixel Skateboards – model Cruizer...
Przeczytaj więcej

Jaki longboard do cruisingu?

Jaki longboard do cruisingu?Cruising to jedna z najpopularniejszych form jazdy na desce. Może dlatego, że pozwala czerpać pełnie przyjemności wynikających z poruszania się na longboardzie, a wymaga przy tym naprawdę niewiele. To jazda dla samego relaksu i miłego, aktywnego spędzenia czasu, najlepiej ze znajomymi. Czy może być coś lepszego od wożenia się ze swoją paczką w słoneczny dzień? Jednak, aby jazda była faktycznie w pełni przyjemna, to warto mieć dobrze dobrany sprzęt.
Przeczytaj więcej

Landyachtz Rally Cat Gdańsk

Landyachtz Rally Cat Gdańsk Nieokiełznany, burzliwy design stworzony aby zmieniać miejskie środowisko! Czasami krótkie przejażdżki zmieniają się w długie trasy, popołudniowe sesje przeistaczają w całonocne, a puste ulice w mgnieniu oka mogą ewoluować w zatłoczone i ciasne. W jakiejkolwiek sytuacji się nie znajdziesz Rally cat wyposazony w rocker zagwarantuję Ci konieczną stabilność i przede wszystkim niczym nie zakłóconą radość z jazdy. Skrętne truck i funkconalny kicktail czynią z tej deski niezawodnego kompana w każdej miejskiej sytaucji.  
Przeczytaj więcej
pixel