Blog

Landyachtz Drop Cat Illuminacion

Landyachtz Drop Cat Illuminacion Landyachtz Drop Cat, to hit sprzedażowy tego sezonu. W mgnieniu oka zapasy tych desek w całej Europie zniknęły. I wcale nie jest to dziwne, bo to naprawdę doskonała deska do codziennej, przyjemnej jazdy. Konstrukcja przypominająca trochę twina w dropie z olbrzymim rockerem, wielkimi, miękkimi kołami. Idealnie sprawdza się w trakcie codziennej jazdy po mieście. Jeśli zastanawiasz się, czy można jeszcze ją gdzieś kupić, to już spieszymy z odpowiedzią. Tak.
Przeczytaj więcej

Loaded Kraków

Loaded KrakówLoaded to kalifornijski producent longboardów, działający na rynku od 2000 roku. Przez te lata stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów na całym świecie. Produkty marki Loaded cechują się niezwykłą jakością wykonania i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ekipie Loaded przyświeca hasło: „Tworzymy deski na jakich sami chcemy jeździć”. Pierwszą deską spod szyldu Loaded był Vanguard, który trafił do sprzedaży w 2002 roku.
Przeczytaj więcej

Landyachtz Kraków

Landyachtz KrakówLandyachtz to wywodzący się z Kanady producent longboardów oraz całego osprzętu do nich. Każda osoba jeżdżąca na longu, doskonale rozpoznaje tę nazwę. Landyachtz jest jedną z najpopularniejszych marek dostarczających tego typu sprzęt na całym świecie. Oferują deski do praktycznie każdego rodzaju jazdy. W przypadku longboardów Landyachtz nie ma miejsca na ustępstwa. Zawsze są wykonane z najlepszych materiałów, jak klon kanadyjski czy też bambus oraz zaopatrzone w najlepsze podzespoły. Najczęściej spotykane są konfiguracje z truckami Bear, kołami Hawgs oraz łożyskami Spaceballs.
Przeczytaj więcej

Girls Surf Too Vol.3

Girls Surf Too Vol.320 lipca 2019, na plaży od strony morza, na wysokości kempingu Solar, Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu wraz z Femi Stories przeprowadziło kolejną edycję szkoleń "Girls Surf Too". Wydarzenie to stworzone jest z myślą o płci pięknej. Skierowane do dziewcząt i kobiet (w każdym wieku!), które dbają o swoje zdrowie i chcą spróbować lub doskonalić swoje umiejętności surferskie, ale też do kobiet pragnących tworzyć damską społeczność surferską. 
Przeczytaj więcej

Sklep z hulajnogami Gdańsk, Gdynia, Sopot – Trójmiasto

Sklep z hulajnogami Gdańsk, Gdynia, Sopot – TrójmiastoHulajnogi wyczynowe okazują się być ostatnio jednym z najbardziej popularnych narzędzi skate’owych. Skateparki pełne są młodych ludzi, którzy czerpią niesamowitą przyjemność i frajdę z uprawiania tego sportu. Uczy on bardzo mocno utrzymywania równowagi i balansowania ciałem. Tricki wykonywane na hulajnogach wyczynowych wyglądają niesamowicie efektownie i wywołują uśmiech na twarzach wszystkich, tych którzy się im przyglądają...
Przeczytaj więcej
pixel