Blog

Najlepszy longboard na miasto

Najlepszy longboard na miastoGama longboardów jest bardzo rozległa dzięki czemu każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Deska do jazdy po mieście powinna być jak najbardziej uniwersalna z dość dużymi, miękkimi kołami. Trochę lepiej, jeśli to będzie wersja drop through, dzięki czemu będziemy czuć się bardziej stabilnie. Jednak, jeśli droga, którą chcemy przemierzać na desce ma wiele zakrętów, lepszym mogą okazać się rozwiązania w topie, które pozwolą na łatwiejsze manewrowanie. W tej liście chcemy Wam przedstawić kilka longboardów, które naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się w miejskiej jeździe.
Przeczytaj więcej

Pixel Cruizers

Pixel CruizersIstnieje naprawdę wiele różnych rodzajów desek do jazdy, różniących się kształtem, wielkością, budową czy też przeznaczeniem. Jeśli oczekujesz małej, lekkiej deski, która nada się idealnie do przemieszczania, a przy okazji nie będzie stwarzała problemów i nie będzie uciążliwa, gdy zajdzie potrzeba przeniesienia jej w ręce lub przewiezienia środkiem komunikacji miejskiej to najlepiej spojrzeć w stronę cruizerów. Bezsprzecznie to deski idealnie nadające się do tego typu sytuacji. Są małe, poręczne i oferują prawie że tyle samo co zwykły duży longboard. Koła o wielkości około 60mm i twardości 80A pozwolą na spokojne przemieszczanie się po większości powierzchni.
Przeczytaj więcej

Loaded Bhangra V2 2019

Loaded Bhangra V2 2019
Twój osobisty, mobilny parkiet do tańczenia! Bhangra oferuję tyle przestrzeni, ile tylko potrzebujesz. Idealna do dancingu i freestyle'u, spełni oczekiwania wszystkich fanów niczym nie skrępowanej, przyjemnej jazdy.
Nowa Bhangra V2 posiada zaktualizowaną konstrukcję bazaltową i bio-epoksydową dla mniejszej wagi...

Przeczytaj więcej

Jak wybrać pierwszy longboard?

Jak wybrać pierwszy longboard?Jaki wybrać longboard? Na co zwrócić uwagę? Czym się różni pintail od twina, drop od topa? Jaka deska będzie dobra na początek? Na jakich producentów zwrócić uwagę? Tym wpisem postaramy się doradzić jak wybrać deskę, która spiszę się idealnie na początku, będzie spełniała Twoje wymagania i sprawi, że pokochasz ten sport już na zawsze...
Przeczytaj więcej

Co zrobić, żeby traki lepiej skręcały?

Co zrobić, żeby traki lepiej skręcały?

Pojawiają się niekiedy pytania, co zrobić, żeby deska lepiej skręcała? Czy należy wymienić traki? Jakie elementy odpowiadają za skręcanie? Jest kilka metod, które mogą poprawić skrętność Twojej dechy i wymiana traków powinna być ostatnią z nich... 


Przeczytaj więcej
pixel