Skateboard

( ilość produktów: 3 )

SKATEBOARD

Zawładnij lokalnym skateparkiem dzięki szerokiemu wyborowi blatów oraz akcesoriów. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą na szlifowanie nowych tricków i wywindują twoją jazdę na jeszcze wyższy poziom.

Szeroka oferta dostępnych modeli z pewnością pozwoli dobrać odpowiedni blat niezależnie od przeznaczenia i preferencji. Dokonując zakupu pierwszej deski ważna jest odpowiednia kategoryzacja preferowanego stylu jazdy, odpowiadającego indywidualnym upodobaniom. Bogaty wybór decków pozwoli na zindywidualizowany, w pełni spełniający oczekiwania dobór. 

W naszej ofercie można znaleźć zarówno komplety jak i poszczególne komponenty służące do indywidualnego składania zestawu. Gotowe komplety polecamy szczególnie osobom początkującym oraz tym, którzy nie zamierzają wydawać na deskę fortuny. Oferują one naprawdę przyzwoity stosunek ceny do jakości i idealnie sprawdzą się jako pierwsza deska. 

Dla osób bardziej zaawansowanych oraz miłośników personalizacji oferujemy części służące do składania wymarzonych zestawów. Mnogość dostępnych komponentów pozwala na bardzo dużą dowolność i wyjątkową indywidualizację. Przygotowanie zestawu wedle ściśle ustalonych preferencji pozwoli stworzyć idealną deskę, która wzniesie jazdę na jeszcze wyższy poziom oraz pozwoli nadać indywidualnego sznytu na skate parku.

Konstrukcja skateboardu

Najbardziej popularnym surowcem do produkcji decków jest klon kanadyjski. Gwarantuję on bardzo dobre parametry w kwestii wytrzymałości i solidności. Dzięki temu deska jest w stanie sprostać bardzo dużym przeciążeniom, które są generowane podczas wykonywania trików.

Decki występują w różnych rozmiarach, aby każdy użytkownik mógł dobrać sprzęt spełniający oczekiwania. Wymiary, które należy brać pod uwagę to długość oraz szerokość. Najczęściej występujące rozmiary: długość 71 - 83 cm, szerokość 17.78 - 26.67 cm.

Koła stanowią bardzo ważną część deski. Odpowiadają za niezbędną przyczepność oraz transmitują wszelkie odczucia płynące z podłoża. Oferta kół jest bardzo bogata i umożliwia wybór między różnymi wielkościami i twardościami. Preferowany styl jazdy oraz indywidualne preferencje powinny być decydujące w tej materii.

Kolejny element stanowią traki i łożyska. Traki występują w różnych wariacjach i ustawieniach. Szerokość i kąt nachylenia warunkują funkcjonalność i płynące z jej możliwości. Łożyska odpowiadają za szybkość oraz łatwość z jaką kręcą się koła. W przypadku skateboardów warto zainteresować się solidnymi i wytrzymałymi modelami. Na skateparku te cechy przydadzą się zdecydowanie bardziej niż osiąganie wysokich prędkości.

pixel