Landyachtz Warszawa

2019-03-18
Landyachtz Warszawa
Landyachtz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek longboardów na świecie. Produkty przez nich oferowane są zawsze najwyższej jakości, a przy okazji osiągają dość rozsądne ceny. Producent angażuje się również między innymi w działalność mającą na celu ochronę środowiska, przez chociażby taki program jak: One Board One Tree, w wyniku którego Landyachtz zobowiązał się, że za każdą sprzedaną deskę posadzi jedno drzewo.

Jeżeli szukasz sprzętu Landyachtz to zachęcamy do odwiedzenia lokalnych sklepów w Warszawie, których listę znajdziesz tutaj. 

Landyachtz to kanadyjska marka działająca na rynku już od ponad dwudziestu lat. Zajmują się produkcją longboardów i sprzętu do nich, trucków, kół, łożysk oraz decków. Produkty oferowane przez Landyachtz są zawsze najwyższej jakości. Wszystkie części składowe muszą być idealne. Jedno słabe ogniwo może mieć wpływ na cały zestaw i zmienić idealnego longboarda w coś, co może powodować negatywne odczucia. Stworzenie dobrej deski, można porównać do przygotowania smacznego dania. Żeby danie było dobre musisz użyć wysokiej jakości składników. Podobnie jest z longboardami, jeżeli użyjesz dobrych części, które w dodatku ze sobą współgrają, otrzymasz sprzęt odpowiadający twoim potrzebom.Zaczyna się od drzew. W deskach Landyachtz używa różnych materiałów, ale zdecydowana większość dech jest wykonana z klonu kanadyjskiego. Nie wszystkie klony kanadyjskie są jednakowe, ale drzewa są tak indywidualne jak my. Są drzewa z długimi, jednolitymi włóknami, które nadają się doskonale do longboardów. Są też sękate, stare, mizerne drzewa, które nadają się tylko do tworzenia nawiedzonych domów.

Starannie dobierają drzewa, które tworzą deski, w oparciu o doświadczenia z lat produkcji, testowania i jazdy własnymi produktami. Rozwinęli głębokie zrozumienie struktur włókien, zawartości cukru, warunków środowiskowych i technik ścinania, które przyczyniają się do tworzenia najlepszych możliwych desek. Ponadto misja zrównoważonego rozwoju zapewnia ochronę tego cennego zasobu dla przyszłych pokoleń i dobra planety. Budżetowe marki, które dominują na różnych serwisach aukcyjnych, nie poddają swoich produktów tym samym kryteriom doboru.

Firma Lanyachtz jest zakochana w szybkiej jeździe. Nie trwało długo, zanim zaczęli uczestniczyć i organizować wyścigi. Wyścigi to miejsce, w którym nowe koncepcje, takie jak obniżenie środka ciężkości zawodników, pozwoliły rzucić wyzwanie konwencjom skateboardingu. Podobnie jak przemysł motoryzacyjny opiera się na wyścigach, aby przetestować nowe technologie w najbardziej ekstremalnych warunkach, tak tutaj Landyachtz wykorzystał wyścigi, aby zyskać informacje, w jaki sposób projektować i opracowywać deski, które mogą pozostać stabilne przy wyższych prędkościach, skręcać coraz ciaśniej i slide’ować bardziej przewidywalnie.


Specjaliści z Landyachtz spędzili ostatnie dwie dekady na rozwijaniu longboardów w celu stworzenia kompletu perfekcyjnego. Oznacza to, że możesz wybrać dowolną z ich dech z półki i odczuć maksimum jej potencjału bez żadnych zmian osprzętu. Deski Landyachtz oferowane są z truckami Bear’a, kołami Hawgs oraz łożyskami Spaceballs.
Landyachtz oferuje w swej palecie praktycznie każdy rodzaj desek, od cruizerów przez dechy do freeride’u aż po dancery.Jeżeli interesują Cię deski marki Landyachtz, to zachęcamy do zakupów w naszych sklepach partnerskich w Warszawie. Spis sklepów znajdziesz tutaj
.
pixel