Cruizer/Shortboard

( ilość produktów: 25 )

CRUISER/SHORTBOARD

Kompaktowe, niesamowicie uniwersalne deski to prawdziw gral dla osób poszukujących funkcjonalności. Zmniejszone gabaryty, lekkość oraz wszechstronność idealnie pasują do miejskiego środowiska. W zurbanizowanej przestrzeni, która gwarantuje nagłą zmianę warunków shortboardy ukazują pełnie możliwości. Pomogą ominąć korki, gdy czas jest na wagę złota, a standardowe środki transportu zawodzą. Pozwolą wykorzystać każdą okazję do nauki nowego tricku, bądź sprawdzenia nowej miejscówki. Niesamowicie poręczne będą idealnym towarzyszem miejskich wojaży.

Fiszki - zabawa niezależnie od wieku

Shortboardy występują w różnych wariantach, a możliwości wyboru jest naprawdę wiele. Najmniejsze modele, z pewnością spodobają się dzieciom oraz użytkownikom którzy nie oczekują dużej ilości miejsca na stopy. Kompaktowość i lekkość umożliwia łatwy transport deski i sprawia, że zawsze jest pod ręką.

Cruisery - funkcjonalność w najlepszym wydaniu

Najpopularniejszą gamę stanowią stylizowane na skateboardy niezwykle funkcjonalne shorty wyposażone w kicktail. Taka konstrukcja zapewnia niesamowitą funkcjonalność i wszechstronność. Dostępne są również modele z większymi deckami, które z pewnością ucieszą użytkowników ceniących dodatkową przestrzeń pod stopami.

Surfskate -  powiew morskiej bryzy w mieście

Ciekawą wersję shortboarda stanowią surfskate'y. Bardzo specyficzny rodzaj deski, która w najlepszy możliwy sposób imituje uczucie surfowania. Wyposażona w specjalnie skonstruowane, niesamowicie skrętne traki umożliwia jazdę praktycznie bez konieczności odpychania się. Lawirowanie między konturami ścieżek pozwala nabrać prędkości i z gracją pokonywać kolejne trasy. Prawdziwy synonim carvingu i pumpingu wzbudzi fale nawet na asfaltowej tafli.

pixel