Loaded Boards Warszawa

2019-03-18
Loaded Boards Warszawa
Loaded Boards to jedna z czołowych marek produkujących longboardy i osprzęt do nich. Wszystkie deski wychodzące z ich linii produkowane są w Kalifornii. Produkty tej marki cechują się najwyższą jakością i starannością wykonania. Producent ten przykłada wielką uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Produkty marki Loaded można spotkać w najlepszych sklepach longboardowych na świecie.

Jeżeli szukasz sprzętu Loaded to zachęcamy do odwiedzenia lokalnych sklepów w Warszawie, których listę znajdziesz tutaj.

 
Decyzja o założeniu firmy Loaded zapadła we Wrześniu 2000 roku. Po wielu próbach i błędach z wykorzystaniem przeróżnych rodzajów materiałów i metod produkcyjnych, w 2002 roku światło dzienne ujrzał Vanguard, pierwsza deska marki Loaded.
Producenci Loaded szczycą się między innymi tym, że tworzą takie deski na jakich sami chcą jeździć. To specjaliści od doboru materiałów, w pełni zaangażowani w projektowanie i produkcję przyjazne środowisku. Diabeł tkwi w szczegółach.

W idee i projekty wszystkich produktów Loaded zaangażowany jest bardzo mały zespół złożony z ambasadorów i załogi wewnętrznej. Siłą każdego z projektów zespołowych jest wzajemne zaufanie oraz wydobycie z każdego z członków ich silnych stron, zainteresowań i pasji. Do tego należy dodać odpowiedzialność, odrobinę rygoru i konstruktywnej krytyki. Ego i własne wizje zostają skonfrontowane z oczekiwaniami każdego z członków ekipy, co wprowadza zdrową dawkę rywalizacji i pozytywnej energii do stołu. Efektem tego są wyrafinowane produkty oraz rozwój osobisty każdej z osób pracujących nad projektami.


W Loaded jak w każdej firmie wszystko sprowadza się do ludzi. Loaded pracowało ciężko nad zbudowaniem zwartej, różnorodnej załogi złożonej z unikalnych indywidualności, o wspólnej pasji, tworząc synergię. Ten cel zmusił firmę Loaded do wyjścia poza swój mały zespół i otwarcia się na dostawców, którzy podobnie myślą i którym można zaufać, że są najlepsi na świecie w tym co robią. Loaded stara się tworzyć spójną ideologię i uznaje, że ci którzy ją rozumieją, zostają przez nią pochłonięci i stają się częścią dialogu. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku ich sklepów oraz światowych dystrybutorów, którzy są partnerami w promowaniu filozofii stoked.Jeżeli interesują Cię deski marki Loaded, to zachęcamy do zakupów w naszych sklepach partnerskich w Warszawie. Spis sklepów znajdziesz tutaj.
pixel