Loaded Tarab

2019-03-20
Loaded Tarab
Tarab został zaprojektowany w celu wzniesienia na wyższy poziom nowoczesnych longów do dancingu. Pierwszy Dancer od Loaded miał swoją premierę w 2008 roku, następnie pojawił się model Bhangra w 2010 roku. Tarab czerpie pełnymi garściami z ich historii. Podążaj za swoim rytmem. Loaded Tarab to lekki i wytrzymały model, który dzięki upakowanej w nim technologii wynosi dancing na inny poziom!
Kombinacja bambusu i bazaltu pozwala na utrzymanie niskiej wagi przy zachowaniu niezwykłej wytrzymałości. Warstwa grip tape uzupełniona korkiem, który zapewnia dobrą trakcję, jak również tłumi wibracje. 

Jeżeli interesuje Cię Loaded Tarab, to możesz go kupić w sklepie internetowym (TUTAJ) lub przychodząc do któregoś ze sklepów stacjonarnych, których listę znajdziesz TUTAJ.Funkcjonalność: rocker, concave, symetryczny kształt, kicktaile, szyny, wszystko po to aby stworzyć jak najlepsze warunki do dancingu i freestyle'u.
Lekkość i wytrzymałość: bambusowo-bazaltowa konstrukcja zapewniająca niebywałą lekkość i żywotność, warstwa korka stanowi uzupełnienie gripu zapewniając przyczepność i tłumienie wibracji.
Wszechstronność: dostępna w dwóch różnych wersjach flexu. Flex 1 z dodatkową warstwą bambusa dla jeszcze lepszego wytłumienia, flex 2 delikatnie lżejszy i bardziej wytrzymały.

Flex 1 rekomednowany dla osób o wadze 63-123kg+
Flex 2 rekomendowany dla osób o wadze 36-86kg+

Specyfikacja:
Długość 119cm
Szerokość 24,1cm
Wheelbase 79,4-81,9cm
Waga (deck) 2,3kg
pixel