Pixel Cruizers

2019-06-27
Pixel Cruizers
Istnieje naprawdę wiele różnych rodzajów desek do jazdy, różniących się kształtem, wielkością, budową czy też przeznaczeniem. Jeśli oczekujesz małej, lekkiej deski, która nada się idealnie do przemieszczania, a przy okazji nie będzie stwarzała problemów i nie będzie uciążliwa, gdy zajdzie potrzeba przeniesienia jej w ręce lub przewiezienia środkiem komunikacji miejskiej to najlepiej spojrzeć w stronę cruizerów. Bezsprzecznie to deski idealnie nadające się do tego typu sytuacji. Są małe, poręczne i oferują prawie że tyle samo co zwykły duży longboard. Koła o wielkości około 60mm i twardości 80A pozwolą na spokojne przemieszczanie się po większości powierzchni. Deski Pixel zbierają bardzo dobre opinie i cieszą się zainteresowaniem.

Jeżeli interesuje Cię seria Pixel Cruizers, to możesz je kupić w sklepie internetowym (TUTAJ) lub przychodząc do któregoś ze sklepów stacjonarnych, których listę znajdziesz TUTAJ. 

Szukając shortboardów zachęcamy do zwrócenia swojej uwagi na zupełnie nową serię desek od marki Pixel Skateboards. Są to właśnie cruizery, które już na pierwszy rzut oka przyciągają zaciekawione spojrzenia dzięki swoim niecodziennym i ładnie zaprojektowanym grafikom. Na wierzchniej stronie użyto gripu sypanego zamiast zwykłego, przez co deska wygląda jeszcze lepiej. W skład nowej kolekcji Pixel Skateboards wchodzą cruizery: Chill, Lion, Midnight, HelloTucan i Aero.Klasyczny kształt cruizera z kicktailem spełni oczekiwania każdego, kto wymaga od deski jak największej uniwersalności. Wyraźnie zaznaczony kicktail pozwala na wykonywanie wspaniałych tricków i szalonych akrobacji. Niska waga decku po raz kolejny staje się atutem, gdyż bardzo znacząco ułatwia jakiekolwiek podbijanie deski czy też manewrowanie nią.

Blat o wyjątkowo cienkim profilu sprawia, że deska waży naprawdę niewiele, dzięki czemu idealnie sprawdza się w każdych warunkach. W każdym momencie, bez żadnego większego wysiłku możesz ją chwycić i przenieść. Mimo niewielkiej grubości nie musisz obawiać się o jej wytrzymałość, gdyż jest ona w stanie sprostać prawie każdemu użytkownikowi.

Dzięki miękkim 61mm kołom nie musisz się więcej martwić o nierówną kostkę brukową – Pixel sunie pewnie i stabilnie.  Powierzchnia blatu pokryta została sypkim, przezroczystym gripem dzięki czemu będziesz czuć się na niej pewnie, nie martwiąc się, że deska wyślizgnie się spod nóg. Cała gama wspaniałych grafik z motywem zwierzęcym pozwoli każdemu wybrać coś idealnie pasującego dla siebie.

Specyfikacja:

Długość: 71cm

Szerokość: 20,5cm

Wheelbase: 42,5cm

Traki: Pixel/Raptor

Koła: Pixel Mini (61mm 80A)/Chubby Pops (63mm 80A)

Łożyska: Abec 7

Griptape: Sypany przezroczystyJeżeli masz jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu z nami, pisząc na kontakt@longboardy.pl lub dzwoniąc pod 535 008 775.

pixel