Blog

Wielka dostawa Landyachtz – nowa kolekcja

Wielka dostawa Landyachtz – nowa kolekcjaPowoli zaczynamy sezon 2019, więc należałoby zadbać o swój sprzęt, a może nawet zaopatrzyć się w nowy. Wybierając nowy koniecznie warto spojrzeć w stronę jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek longboardowych na świecie, wywodzącej się z Kanady, czyli Landyachtz. W ofercie naszych sklepów każdy znajdzie coś idealnego dla siebie... 
Przeczytaj więcej

Najlepszy longboard na początek

Najlepszy longboard na początekWybór pierwszego longboardu jest zawsze sporym wyzwaniem, zwłaszcza gdy zdamy sobie sprawę, że na rynku jest ogrom różnych modeli. Co do podejmowania ogólnych wyborów jaki rodzaj deski będzie lepszy, drop czy top, jakie trucki jakie koła...
Przeczytaj więcej

Wypożyczalnia longboardów Warszawa

Wypożyczalnia longboardów WarszawaJazda na desce to wspaniała aktywność fizyczna, pozwalająca bardzo miło spędzić czas. Do takiego spędzania czasu, tak naprawdę nie potrzebujesz nawet mieć swojego własnego longboardu. Wiele sklepów z tego typu sprzętem oferuje wśród swoich usług również możliwość wypożyczenia różnego rodzaju desek, longboardów, shortboardów, cruiserów, itd.
Przeczytaj więcej

Loaded Dervish Sama

Loaded Dervish SamaŚwietna propozycja zarówno dla początkujących jak i bardziej wymagających rider'ów. Nisko zawieszona, stworzona do przemieszczana się po mieście, Dervish Sama dzięki swojej uniwersalności zadowoli każdego amatora freestyle, dancingu, carvingu czy pumpingu.
Przeczytaj więcej

Loaded Tarab

Loaded TarabTarab został zaprojektowany w celu wzniesienia na wyższy poziom nowoczesnych longów do dancingu. Pierwszy Dancer od Loaded miał swoją premierę w 2008 roku, następnie pojawił się model Bhangra w 2010 roku. Tarab czerpie pełnymi garściami z ich historii.
Przeczytaj więcej
pixel